jazda konna

Ośrodek jeździecki Stajnia Konsul zaprasza wszystkich jeźdźców, tych którzy pragną rozpocząć swoją przygodę w siodle jak i tych bardziej doświadczonych.

Proponujemy aktywną formę wypoczynku na świeżym powietrzu, jaką jest jazda konna.

KOŻYŚCI Z JAZDY KONNEJ:

- Poprawia zdolność koncentracji i skupienia się.

- Pozwala odstresować się poprzez cichy kontakt z łagodnym zwierzęciem które nas nie osądza i nie krytykuje.

- Poprawia funkcje wątroby i poprzawia przemianę materii.

- Zwiękrza pewność siebie i leczy kompleksy.

- Sprawia że polepsza się nasza koordynacja ciała.

- Wzmacnia mięśnie kręgosłupa  lędźwi i stawy.

- Stymuluje wydzielanie serotoniny- hormonu szczęścia. Jej wyższy poziom utrzymuje się również długo po jeździe, dzięki czemu czujemy się świetnie.

- Wzmacnia aparat ruchu.

- Wzmacnia również system krwionośny.

Jednym zdaniem- same superlatywy.

 

Naukę można rozpocząć w każdym wieku, nigdy nie jest za późno by spełnić swe marzenia.

Ten rodzaj rekreacji gwarantuje ogólną poprawę kondycji fizycznej, modeluje sylwetkę, pozwala zgubić niezbędne kilogramy oraz daje szanse na nawiązanie jedynej w swoim rodzaju więzi między koniem a człowiekiem.

Zapraszamy również najmłodszych fanów jeździectwa.

Specjalnie dla nich mamy świetnie wyszkolone kuce na których oprowadzane dzieci są zawsze zadowolone i bezpieczne. Naukę jazdy prowadzą doświadczeni instruktorzy mamy bezpieczną ujeżdżalnie piaskową, a nasza konie są spokojne i bardzo wyrozumiałe dla początkujących jeźdźców.

Zaawansowanych zapraszamy na wycieczki w przepiękne tereny pełne niezapomnianych widoków z grzbietu koni. Nigdzie indziej nie zobaczycie gór z takiej perspektywy. Cisza, spokój , lasy, strumienie, dzikie zwierzęta idealne miejsce aby odetchnąć świeżym powietrzem i odpocząć na grzbiecie konia. Nasze ścieżki rozpościerają się również po słowackiej stronie, ogromne polany zachęcają do galopu któremu tak ciężko jest się oprzeć. Wiatr we włosach serce bije jak dzwon to jest to czego pragną doświadczeni jeźdźcy, a dla początkujących jeźdźców mamy łatwiejsze równie ciekawe trasy z przepięknymi zapierającymi dech w piersiach widokami.

Rezerwacje przyjmujemy wyłącznie telefoniczne.